kurumsal

Altaş İletişim, Aydın, Denizli, Muğla, Antalya, Isparta ve Burdur illerinde mobil iletişim, fiber optik ve enerji sistemleri tesis, bakım ve işletme hizmeti veren Turkcell, SuperOnline ve Globaltower Muğla ve Antalya Bölge Çözüm Ortağıdır. Altaş İletişim, yaklaşık 255 çalışan, 94 araçlık filo ve 12 depo & ofisten oluşan organizasyonu ile hizmet vermektedir.

Kalite Belgelerimiz


Altaş İletişim Misyonu

Müşterilerimizin son kullanıcılarına sağladığı servis performansını en üst seviyede tutmak, son kullanıcıyı kendi müşterimiz görmek ve her koşulda servis kalitesinde memnuniyet sağlamak.
Altaş İletişim Politikaları

BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKASI

Sistemin ana teması, kuruluş içerisinde bilgi güvenliğinin sağlandığını göstermek, risk yönetimini güvence altına almak, bilgi güvenliği süreç performansını ölçmek ve bilgi güvenliği ile ilgili konularda üçüncü taraflarla olan ilişkilerin düzenlenmesini sağlamaktır.

Bilgi güvenliği ile ilgili uygulamalar tüm iş süreçlerimiz, çalışanlarımız, müşterilerimiz, çözüm ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve yaptığımız işlerin sonuçlarından etkilenen ilgili tarafların tümünü ilgilendirir.

Yapılan depo, bakım ve onarım işlerinde bilgi güvenliği politikası şartları uygulanır. Turkcell- Altaş ana sözleşmesinde yer alan haberleşme ve bilgi güvenliği şartlarını dikkate alınmaktadır.

Bilgi güvenliği uygulamaları gerçekleştirilen tüm faaliyetlerin vazgeçilmez bir boyutudur.

Yürütülen tüm faaliyetlerde bilgi güvenliği yönetim sisteminin üç temel öğesinin sürekliliği sağlanacaktır.

Gizlilik: Önem taşı yan bilgilere yetkisiz erişimlerin önlenmesi,

Bütünlük: Bilginin doğruluk ve bütünlüğünün sağlandığının gösterilmesi

Erişebilirlik: Yetkisi olanların gerektiği hallerde bilgiye ulaşabilirliğinin gösterilmesi ilgili sistem standartları, sadece elektronik ortam da tutulan verilerin değil, yazılı, basılı, sözlü ve benzeri ortam da bulunan tüm verilerin güvenliği ile ilgilidir. Standart, firma ölçeği, sektör, iş süreçlerinin farklılığı gibi konulara bakılmaksızın bütün kuruluşlar için uygulanabilir özelliktedir.

Bu site ve içeriğini oluşturan materyallerin kullanım hakları Altaş İletişim'e aittir, izinsiz kullanılamaz © 2014 / Tasarım Ajansweb