hizmetler » enerji hizmetleri

Enerji Altyapı Tesis & İşletme HizmetleriAltaş İletişim, Solar panel ve Rüzgar türbinli elektrik üretimi için ilgili sistem ve bileşenlerin satış, montaj ve satış sonrası servis hizmet faaliyetlerini yürütmektedir. Operasyonlarını İstanbul, Muğla ve Antalya’da devam ettiren Altaş İletişim, alternatif enerji sistemleri müşterilerine Türkiye’de en geniş yelpazede yenilenebilir enerji sistemleri desteğini sunmaktadır.

Altaş İletişim, her türlü temiz enerji ihtiyacı halinde, kurulması düşünülen sisteme ait üretim ve tüketim güç hesaplarının yapılması, montaj sahasına ait alternatifli montaj keşiflerinin hazırlanması ve projelendirilmesi, sistem kurulumu ve sonrasında periyodik bakımlarının ve kontrollerinin yapılması konularında en hızlı ve kesin çözümlerini sizlere sunar.

Küresel İklim değişikliği sürecinde Türkiye’nin yakın zamanda yaşayacağı enerji problemlerine çözüm olarak 4E ( Enerji/Ekoloji/Ekonomi/Eğitim) konsepti ile üretilen projelerde elektrik enerjisinin doğal kaynaklardan üretilmesi hedefleniyor.

Kurmayı ya da işletmeyi düşündüğünüz mobil iletişim sisteminin tüketim datalarına göre montaj yapılacak sahada en verimli ve ekonomik Hibrit sistemler ile mobil iletişim sisteminin 365 gün 24 saat sürekli enerji beslemeli olmasını sağlayabiliriz. Bu hibrit sistemlerin sanılanın ötesine yeni kurulacak olan bir OG (orta gerilim) enerji alt yapısından daha ekonomik olmaktadır. Böylelikle enerji kısıtlaması, kesintisi, Tedaş, iklim şartları ve diğer dış etkenlerden kaynaklanan enerji kesintilerinden etkilenmeden kesintisiz servis vermeye devam edebilirisiniz.

Altaş İletişim, tüm Türkiye’de operasyon teşkilatlanması ile enerji sorularınıza en kısa sürede çözüm üretir, Türkiye’nin her bölgesindeki ihtiyaçlarınıza 24 saatte cevap vermeye hazırdır.

Yenilenebilir enerji projelerini DETASOLAR firması ile yapmaktayız;
http://www.detasolar.com/

Bu site ve içeriğini oluşturan materyallerin kullanım hakları Altaş İletişim'e aittir, izinsiz kullanılamaz © 2014 / Tasarım Ajansweb